Bushalte Centraal Station

Het openbaar vervoersknooppunt van Tilburg is het Centraal Station en ligt aan de noordkant in het centrum. Het busstation met stad- en streekbussen is gelegen aan de zuidzijde van het station, maar zal na de verbouwing verplaatsen naar de noordzijde. Taxi’s staan klaar aan zowel de Noord- als Zuidzijde van het station. De actuele dienstregeling voor deze halte vindt je hiernaast.

1 naar Nrd-Quirijnstok om 11:33
136 naar Den Bosch via Waalwijk om 11:33
3 naar Reeshof - Koolhoven om 11:34
1 naar ETZ Elisabeth om 11:34
2 naar Goirle via ETZ Elisabeth om 11:38
3 naar Centrum om 11:40
2 naar Reeshof NW om 11:42
7 naar De Blaak om 11:45
1 naar Nrd-Quirijnstok om 11:47
1 naar ETZ Elisabeth om 11:48
4 naar Reeshof ZW om 11:49
6 naar Noord-Heikant om 11:55
2 naar Reeshof NW om 11:57
8 naar Het Laar Oost om 11:58
801 naar Efteling om 12:00
1 naar Nrd-Quirijnstok om 12:02
1 naar ETZ Elisabeth om 12:03
4 naar Reeshof ZW om 12:04
141 naar Best via Moergestel om 12:07
143 naar Reusel via Hilvarenbeek om 12:09
3 naar Centrum om 12:10
2 naar Reeshof NW om 12:11
301 naar Den Bosch via Efteling om 12:12
7 naar De Blaak om 12:15
1 naar Nrd-Quirijnstok om 12:17
1 naar ETZ Elisabeth om 12:18
4 naar Reeshof ZW om 12:19
6 naar Noord-Heikant om 12:25
2 naar Reeshof NW om 12:26
8 naar Het Laar Oost om 12:28
1 naar Nrd-Quirijnstok om 12:32
1 naar ETZ Elisabeth om 12:33
3 naar Reeshof - Koolhoven om 12:34
2 naar Reeshof NW om 12:41
301 naar Den Bosch via Efteling om 12:42
7 naar De Blaak om 12:45
1 naar Nrd-Quirijnstok om 12:47
1 naar ETZ Elisabeth om 12:48
4 naar Reeshof ZW om 12:49
6 naar Noord-Heikant om 12:55
2 naar Reeshof NW om 12:56
8 naar Het Laar Oost om 12:58
1 naar Nrd-Quirijnstok om 13:02

Bushalte Centraal Station

Het openbaar vervoersknooppunt van Tilburg is het Centraal Station en ligt aan de noordkant in het centrum. Het busstation met stad- en streekbussen is gelegen aan de zuidzijde van het station, maar zal na de verbouwing verplaatsen naar de noordzijde. Taxi’s staan klaar aan zowel de Noord- als Zuidzijde van het station. De actuele dienstregeling voor deze halte vindt je hiernaast.

actuele vertrektijden

1 Nrd-Quirijnstok 11:33
136 Den Bosch via Waalwijk 11:33
3 Reeshof - Koolhoven 11:34
1 ETZ Elisabeth 11:34
2 Goirle via ETZ Elisabeth 11:38
3 Centrum 11:40
2 Reeshof NW 11:42
7 De Blaak 11:45
1 Nrd-Quirijnstok 11:47
1 ETZ Elisabeth 11:48
4 Reeshof ZW 11:49
6 Noord-Heikant 11:55
2 Reeshof NW 11:57
8 Het Laar Oost 11:58
801 Efteling 12:00
1 Nrd-Quirijnstok 12:02
1 ETZ Elisabeth 12:03
4 Reeshof ZW 12:04
141 Best via Moergestel 12:07
143 Reusel via Hilvarenbeek 12:09
3 Centrum 12:10
2 Reeshof NW 12:11
301 Den Bosch via Efteling 12:12
7 De Blaak 12:15
1 Nrd-Quirijnstok 12:17
1 ETZ Elisabeth 12:18
4 Reeshof ZW 12:19
6 Noord-Heikant 12:25
2 Reeshof NW 12:26
8 Het Laar Oost 12:28
1 Nrd-Quirijnstok 12:32
1 ETZ Elisabeth 12:33
3 Reeshof - Koolhoven 12:34
2 Reeshof NW 12:41
301 Den Bosch via Efteling 12:42
7 De Blaak 12:45
1 Nrd-Quirijnstok 12:47
1 ETZ Elisabeth 12:48
4 Reeshof ZW 12:49
6 Noord-Heikant 12:55
2 Reeshof NW 12:56
8 Het Laar Oost 12:58
1 Nrd-Quirijnstok 13:02